Seat Leon Hatchback krijgt nieuwe benzinemotor
Inclusief prijzen
Seat breidt het leveringsgamma van de Leon Hatchback uit met een nieuwe benzinemotor. Vanaf nu is de vijfdeurs er ook met een 130 pk 1.5 TSI, die in de Leon Sportstourer al eventjes beschikbaar was.
De Leon Sportstourer was als enige van de Leon-familie leverbaar met een 130 pk-versie van de 1.5 TSI. Die motor komt nu ook naar de Hatchback.
De Leon Hatchback met 130 pk 1.5 TSI geldt als minder potent alternatief voor de 150 pk sterke 1.5 TSI FR-modellen zonder mild-hybride ondersteuning. Schakelen gaat met een handgeschakelde zesbak. De Leon Hatchback met 130 pk 1.5 TSI en handbak is straks leverbaar als Style en als Business Intense. Ze hebben fiscale prijzen van respectievelijk € 29.350 en € 29.600. Tellen we daar de kosten rijklaarmaken van € 850 bij op, dan komen we op een vanafprijs van € 30.200 voor de Leon Hatchback 1.5 TSI Style en € 30.450 voor de Leon Hatchback 1.5 Style Business Intense.
Seat levert de Leon Hatchback verder onder meer met 90 pk en 110 pk 1.0 TSI's. De 110 pk sterke 1.0 TSI profiteert - indien je kiest voor een automaat - van mild-hybride techniek en heet dan 1.0 eTSI. Voor meer kracht zorgen de 150 pk 1.5 TSI met handbak die is voorbehouden aan de FR-uitvoeringen én een mild-hybride 1.5 eTSI met eveneens 150 pk, al vindt dat vermogen altijd via een DSG-automaat zijn weg naar het asfalt. Tenslotte omvat het leveringsgamma een 204 pk sterke plug-in hybride en zijn er 115 pk en 150 pk sterke 2.0 TDI's verkrijgbaar.
PRIVATE LEASE Seat Leon
Uitgelicht aanbod
Lees ook

Zo moet je je caravan tijdens de vakantie verzekeren

Hoe moet ik mijn caravan in een stalling verzekeren?

Elektrische Zeekr X nu al in Nederland

Elektrische opvolger Citroën C5 Aircross in 2025 in productie

Kleinste zevenzitter Mercedes-Benz: vanaf €57.486

Terugroepactie Toyota Corolla Cross om airbag, geen zorgen in Nederland
Gerelateerde forum topics
Lezersreacties (16) (gesloten)
De discussie is gesloten.
Reageren is niet meer mogelijk.