Het lijkt er sterk op dat Seat's Leon Cupra 300 straks door het leven gaat als Cupra 290. De hothatch verliest 10 pk als gevolg van de overschakeling naar de WLTP-cyclus.
Dat melden onze Engelse collega's van AutoExpress. Seat zou het vermogen van de geblazen 2,0-liter grote viercilinder terug hebben moeten schroeven van 300 pk naar 290 pk om de auto door de WLTP-cyclus te kunnen loodsen. Volgens AutoExpress is het nieuws bevestigd door de lokale woordvoerder van het merk. De vierwielaangedreven Cupra ST zou de dans echter ontsprongen zijn en behoudt daarmee zijn 300 pk.
Dat betekent dat de hatchbackversie van de Leon Cupra slechts kort van zijn 300 pk heeft kunnen genieten. De 2,0-liter turbomotor werd immers pas begin vorig jaar opgeschroefd naar 300 pk.
30
Bekijk reacties





