Samsung onthult Koreaanse Mégane Sedan

RenaultSamsung SM3

Op de Autoshow van Samsung SM3, een Koreaanse auto op basis van de Renault Mégane. De SM3 is in meerdere opzichten een belangrijke auto.

De SM3 komt namelijk ook naar Europa als Fluence (lees: Mégane Sedan). De auto is 11 centimeter langer dan de Mégane en meet 4,61 meter lang.  De breedte is 1,81 meter, wat 10 centimeter meer is dan bij de Mégane hatchback. Over motoriseringen is op dit moment nog niets bekend. De Fluence wordt binnenkort onthuld en zal voor het einde van het jaar in de Europese showrooms staan.
De auto is volgens insiders extra groot om plaats te bieden aan een accupakket en een elektromotor. Renault gaat een aangepaste versie van deze auto namelijk gebruiken als basis voor de auto van Better Place. Dit project wil wereldwijd elektrische mobiliteit verzorgen door middel van gestandaardiseerde auto's en laadstations. Het initiatief startte in Israël, maar inmiddels hebben ook landen als Denemarken en Portugal een intentieverklaring getekend.

Lezersreacties (33)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.