Rover 25 & 45 update
Rover heeft voor het nieuwe modeljaar de 25 en de 45 van een vernieuwd interieur en een betere uitrusting voorzien.
Zo hebben beide modellen een instrumentenpaneel met wijzerplaten zoals in de Rover 75. Ook de bediening van de verwarmings en de ventilatie is nieuw, net als het stuurwiel en de pookknop.
Het interieur is verder opgefrist met andere stoffen en kleuren. In de Rover 45 zijn er andere voorstoelen geplaatst met rugleuningen die betere zijdelingse steun geven. Beide modellen zijn uitgerust met cuphouders en pennenclips. Een uitneembare dubbele cuphouder is geplaatst in de middenconsole van de 45.
De bagageruimte is voorzien van een opvouwbare box, die plat op de vloer ligt en in luttele seconden met Velcro in elkaar gezet is.
Het onderstel van de 2003-Rover 45 is 10 mm verlaagd en is qua afstelling aangepast in de trant van de MG ZS. Dat betekent dat de 45 wat stugger is geworden.
Om het dieven moeilijker te maken zijn zowel de 25 als de 45 voorzien van extra bescherming van de sloten en het contactslot.
Tot slot zijn nieuwe aluminium wielen en twee nieuwe kleuren in het uitvoeringspakket opgenomen.