
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Rover SD-serie
Vitesse 3500 V8 efi
€ 19.9501983143.000 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Datum eerste toelating | 25 augustus 1983 |
| APK | 4 augustus 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 48 - € 55 |
Omschrijving
Let op: Bezichtiging alleen op afspraak!
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld, zijn wij niet aansprakelijk voor eventuele onjuistheden in de advertentie. Controleer opties die voor u van belang zijn tijdens een bezichtiging.
Meer informatie
Modelreeks: apr. 1984 - nov. 1986
Wielbasis: 282 cm
Emissieklasse: Euro 0
Referentienummer: 455
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | Handmatig |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 3.528 cc |
| Max. vermogen | 140 kW (191 pk) |
| gewicht | 1.400 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.915 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.915 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 463 kg |
Vakgarage Rida B.V.
Mr. F. J. Haarmanweg 44538 AR Terneuzen




































