Renault komt in april 2010 met DCT-bak

Renault Megane Estate
Renault komt in april 2010 met de DCT-versnellingsbak. De transmissie met dubbele koppeling wordt leverbaar in de Mégane en de Scénic met 1.5 dCi 110 pk.
De versnellingsbak met dubbele koppeling telt zes versnellingen. Hij wordt in alle modellen die op het Mégane-platform staan leverbaar, alleen in combinatie met 110 pk sterke dieselmotor. Dat zijn dus de vijfdeurs, de Coupé, de Estate maar ook de Scénic en de Grand Scénic. Hiermee heeft Renault een antwoord op de DSG-transmissie van Mercedes en de Powershift met dubbele koppeling die Ford en Volvo aanbieden.
Overigens belooft Renault voor de DCT-versnellingsbak een zelfde verbruik als de versies met handbak. De Mégane met 1.5 dCi 110 pk valt met handbak al in de 20 procent bijtellingscategorie.

PRIVATE LEASE Renault Mégane

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (18)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.