Prijzen Toyota MR2 en Celica bekend
Toyota presenteerde vorige maand in Parijs de vernieuwde versies van de MR2 en de Celica. Inmiddels hebben we met beide sportwagens gereden en weten we ook wat er op de prijskaartjes staat.
In september meldden we al dat zowel de MR2 en de Celica een facelift hadden ondergaan met nieuwe lampen en kleine wijzigingen in het interieur. De belangrijkste technische wijziging bij de MR2 is dat de 5-versnellingsbak is vervangen door een 6-bak en dat de Speedshift nu ook zes versnellingen heeft. De MR2 heeft nu bovendien standaard tractie controle en het stabiliteitsprogramma VSC.
De Celica heeft een kleine luchtgeleider vlak vóór de achterwielen gekregen voor een gunstigere aërodynamica. De lagers van de stuurkolom zijn gewijzigd en de stuurinrichting is op een andere manier bevestigd. Daardoor moet de bestuurder een beter gevoel hebben. Grotere remschijven vóór op de gewone Celica en standaard toepassing van tractie controle en VSC op de T Sport vormen de andere technische wijzigingen.
Meer gegevens over de vernieuwde MR2 en Celica zijn volgende week te vinden in AutoWeek no. 46, die woensdag 6 november uitkomt.
Prijzen Toyota Celica
1.8 VVT-i € 28.490
1.8 VVTL-i T Sport € 35.590
Prijzn Toyota MR2
1.8 VVT-i € 32.790
1.8 VVT-i Speedshift € 35.590
Had je deze auto's al gezien?

Toyota MR2 1.8-16v VVT-i NL NAP
- 2000
- 60.738 km

Toyota MR2 1.8-16v VVT-i | Airco | Soft top en Hard top | Lage km stand |
- 2000
- 112.787 km

Toyota MR2 2.0 GTi 16v 156pk SW20 T-Bar Targa Elek.pakket Volledig origineel *NL auto* 99978km! *Distributieriem v.v.* 1 Eigenaar! Uniek
- 1991
- 99.978 km