Ron Moes uit Lopik heeft een bijzondere verhouding met zijn Toyota MR2; hij is er helemaal gek van maar rijdt er haast nooit in. Zo reed hij in 2008 maar 100 kilometer met de 'baby-Ferrari'. Niet zo vreemd dus dat de teller na ruim 20 jaar nog niet eens op 70.000 staat!
Signalement
| Merk | Toyota |
|---|---|
| Model | MR2 1.6 |
| Carrosserie | 2-deurs, coupé |
| Transmissie | 5 versnellingen, handgeschakeld |
| Aandrijving | achterwielaandrijving |
| Nieuwprijs | € 23.231 |
Specificaties
| Brandstof | benzine |
|---|---|
| Motor | 4-cil. in lijn |
| Cilinderinhoud | 1.587 cc |
| Maximaal vermogen | 85 kW / 116 pk bij 6.600 tpm |
| Maximaal koppel | 138 Nm bij 5.000 tpm |
| Inhoud brandstoftank | 41 l |
| Lengte / breedte / hoogte | 3.925 mm / 1.665 mm / 1.250 mm |
| Wielbasis | 2.320 mm |
| Massa leeg | 1.034 kg |
| Laadvermogen | 226 kg |
| Aanhangermassa geremd / ongeremd | 1.000 kg / 400 kg |
| Banden | 185/60HR14Prijzen |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,0 s |
| Brandstofverbruik |

Lezersreacties (71) (gesloten)
De discussie is gesloten.
Reageren is niet meer mogelijk.