Prijzen 307 SW en Break bekend
Peugeot heeft de prijzen vrijgegeven van de 307 SW en de Break!!! De Break is de vereenvoudigde versie van de SW, eigenlijk een gewone stationcar dus.
De 307 SW beschreven we onlangs al uitgebreid. De SW is met name bedoeld als alternatief voor een aantal mini-MPV's zoals de Renault Scénic en Opel Zafira. De SW heeft standaard vijf zitplaatsen, waarvan de achterste drie demontabel. Tegen meerprijs kan zelfs een zevenzitter besteld worden. Ook een groot glazen panoramadak behoort tot de standaarduitrusting. Bij de aan de buitenzijde identieke Break ontbreken deze voorzieningen. Achterin is een gewone achterbank gemonteerd. Ook is de Break in tegenstelling tot de SW met vrijwel alle reeds bekende motorversies en uitrustingsvarianten leverbaar.
De Break staat al voor € 17.050 in de prijslijst (1.4 benzine), 700 euro meer dan een identieke 5-deurs hatchback. De (completer uitgeruste) SW begint bij € 20.550 (1.6 benzine), 1700 euro meer dan een vergelijkbare 5-deurs.
Vanaf maart worden bijna alle 307's standaard uitgerust met airconditioning. Alleen de XR moet deze voorziening nog ontberen. Deze uitbreiding gaat wel gepaard met een forse prijsstijging.
Ontdek deze auto's in de occasionvergelijker

Peugeot 208 1.2 PureTech Allure Automaat / Rondzicht Camera / Cruise Control
- 2023
- 27.452 km

Peugeot 2008 1.2 PureTech Allure Pack | APPLE CARPLAY & ANDROID AUTO | NAVI | CAMERA |
- 2021
- 84.402 km

Peugeot 208 1.2 PureTech Active Pack | APPLE CARPLAY & ANDROID AUTO | PARKEERHULP | CRUISE |
- 2022
- 56.858 km
PRIVATE LEASE Peugeot
Lees ook

Twaalf hybrides van Stellantis vatten vlam

Deze (snelle) hatchbacks uit de jaren 80 en 90 worden snel meer waard

Peugeot 306 Cabrio van nog geen €3.000 is leuk voor wie wél een cabrio wil - Liefhebber Gezocht

Peugeot 208 en 2008 ook weer met doodgewone benzinemotor



