Polestar 4 kan straks autonoom rijden wanneer jij het wilt

Autonoom dankzij Mobileye

Polestar 4
Polestar 4Polestar 4Polestar 4Polestar 4Polestar 4Polestar 4Polestar 4

In 2024 staat de elektrische Polestar 4 in de Nederlandse showrooms. Daarin vind je straks onder meer soft- en hardware van Mobileye. Dat gaat voor de Polestar 4 namelijk autonome techniek ontwikkelen.

De Polestar 4 die in april dit jaar zijn werelddebuut beleefde, krijgt technologie aan boord van Mobileye, een technologiebedrijf voor autonoom rijden waarmee Tesla eerder de banden verbrak. Met de soft- en hardware van Mobileye moet de elektrische cross-over tot op zekere hoogte autonoom zijn weg door het verkeer kunnen vinden.

De Polestar 4 krijgt namelijk het nieuwe Chauffeur geheten systeem van het technologiebedrijf. Het wordt de eerste auto ter wereld die met dat systeem wordt uitgerust, zo meldt Polestar trots. "We weten dat zelf rijden niet altijd leuk en spannend is. Met deze technologie kunnen klanten autonoom rijden wanneer ze dat wensen en dat maakt elke reis straks plezierig", aldus Polestar-topman Thomas Ingenlath.

Modelnaam '4' wijst overigens niet op de plaatsing van de Polestar 4 binnen de Polestar-familie, maar op het moment van uitkomen. De Polestar 4 is namelijk het vierde model van het merk, al komt hij wat positionering betreft tussen de Polestar 2 en de 3 te staan. Hier lees je alles over de Polestar 4.

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (39)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.