AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Peugeot start tests met autonome 3008
Singapore als proeftuin
10
De PSA Groep laat weten dat Peugeot in september start met het testen van een met autonome techniek uitgeruste 3008 in de straten van Singapore.
Peugeot omarmt nuTommy, een specialist in software voor autonome auto's, voor de ontwikkeling van zijn zelfsturende modellen. PSA Groep heeft de 3008 als uitverkorene aangewezen. De cross-over zal in september geheel zelfstandig in de straten van Singapore te zien zijn.
De ontwikkeling van autonome auto's maakt bij het Franse concern deel uit van het Push to Pass-programma, de groeistrategie van de PSA Groep. Als de tests in Singapore met succes zijn afgerond, wil zowel de PSA Groep als nuTommy ook in andere grote steden gaan testen.
Ontdek deze auto's in de occasionvergelijker

Peugeot 208 EV Active Pack 50 kWh Navigatie | Carplay/Android Auto | Climate Control | Cruise Control
- 2022
- 67.702 km
€ 14.390

Peugeot 208 1.2 PureTech 5drs Active BJ2021 Lmv | Led | Pdc | Achteruitrijcamera | App-Connect | Navi | Airco | Cruise control | Getint glas
- 2021
- 89.009 km
€ 10.850

Peugeot 2008 1.2 PureTech Blue Lease Active (INCL-BTW) Aut. *FULL-LED | NAVI-FULLMAP | DIGI-COCKPIT | HEATED-SPORTSEATS | CAMERA | SHIFTPADDLES | ECC | PDC | CRUISE | CARPLAY | TOWBAR | 16"ALU*
- 2021
- 203.236 km
€ 13.845
PRIVATE LEASE Peugeot
Lees ook
Achtergrond

Deze (snelle) hatchbacks uit de jaren 80 en 90 worden snel meer waard
Nieuws

Peugeot 306 Cabrio van nog geen €3.000 is leuk voor wie wél een cabrio wil - Liefhebber Gezocht
Nieuws

Peugeot 208 en 2008 ook weer met doodgewone benzinemotor
Op Zoek Naar

Ze zijn niet mooi en uit de gratie maar daardoor kun je nu wel voor €3.000 lente vieren



