Peugeot rolt 308 Féline de showroom in

Peugeot 308 Féline
De Peugeot 308 Féline beleeft z'n debuut pas op de Autosalon van Genève, maar de Nederlandse importeur noteert nu al de eerste orders voor de auto. De Féline wordt en blijft het topmodel van de 308-reeks, volgens Peugeot Nederland.
De driedeurs 308 Féline is er vanaf 30.621 euro. Wie twee extra portieren wil, moet minimaal 31.212 euro meenemen. De auto heeft de beschikking over de 1,6-liter turbomotor die we ook kennen uit de 207 RC. Het blok is goed voor 175 pk en een maximum koppel van 240 Nm (met overboost 260 Nm).  De topsnelheid van de rapste 308 is 220 kilometer per uur.
De Féline-uitrusting bestaat bij de 308 uit onder meer 18 inch lichtmetalen wielen, navigatiesysteem, cruise control en een panoramadak. De auto is per direct te bestellen bij de Peugeot-dealers.

PRIVATE LEASE Peugeot 308

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (7)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.