Oude Fiat Panda 4x4 als P4ND4 Hybrid

Bijzonder gemoderniseerd

Fiat Panda Inglourious Basterds Cycles
Fiat Panda Inglourious Basterds CyclesFiat Panda Inglourious Basterds CyclesFiat Panda Inglourious Basterds CyclesFiat Panda Inglourious Basterds CyclesFiat Panda Inglourious Basterds CyclesFiat Panda Inglourious Basterds CyclesFiat Panda Inglourious Basterds CyclesFiat Panda Inglourious Basterds CyclesFiat Panda Inglourious Basterds CyclesFiat Panda Inglourious Basterds CyclesFiat Panda Inglourious Basterds Cycles

Inglourious Basterds Cycles. Het klinkt misschien als een rebelse wielrenclub, maar dat is het niet. Inglourious Basterds Cycles is een Italiaans bedrijf dat op maat gemaakte motorfietsen produceert, maar dat ook een voorliefde heeft voor Italiaanse autohistorie. Het werkt al enkele maanden aan een gemoderniseerde oer-Panda. En niet zomaar een!

In de buitenwijken van de Italiaanse stad Ferrara is Inglorious Basterds Cycles gevestigd, een bedrijf dat op bestelling unieke motorfietsen maakt. Het nieuwste project van Inglorious Basterds Cycles heeft twee wielen meer dan een motorfiets, en dat zien we op AutoWeek.nl natuurlijk graag. Het bedrijf heeft een oude Fiat Panda 4x4 zijn werkplaats ingereden en is druk in de weer om die op geheel eigen wijze te moderniseren.

De creatie waaraan de Italianen werken heet voluit P4ND4 Restomod Hybrid en die naam wijst er natuurlijk op dat de gemoderniseerde oude Panda een in zekere zin hybride aandrijflijn heeft. Die bestaat uit een uit de Punto afkomstige 1.2 waar een mild-hybride systeem aan is gehangen, De P4ND4 Restomod Hybrid krijgt kunststof wielkastranden, koplampen met led-techniek, een bullbar, verstralers, nieuwe zijspiegels en rondom nieuwe bumpers. De Panda krijgt onder meer een digitaal instrumentarium en zaken als airco.

Volgens Italiaanse media gaat Inglorious Basterds Cycles zo'n tien exemplaren maken die stuk voor stuk tegen de €60.000 kosten.

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (11)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.