Op komst: Audi Q7

Audi Q7
Audi pakt op de komende autoshow in Frankfurt uit met de Q7. Over 2 maanden wordt officieel het doek van deze grote SUV afgehaald.
Audi pakt op de komende autoshow in Frankfurt uit met de Q7. Over 2 maanden wordt officieel het doek van deze grote SUV afgehaald.

De Audi Q7, die over 2 maanden wordt gepresenteerd, staat op dezelfde basis als concerngenoten Volkswagen Touareg en Porsche Cayenne. Het onderstel weegt echter wel aanmerkelijk minder dan dat van de twee andere SUV's.  Het grote verschil is dat de Audi een 3e zitrij heeft en dus plaats kan bieden aan 7 personen. De Q7 is langer dan 5 m waar de Touareg niet verder komt dan 4.75 m. De wielbasis is zo'n 15 cm langer.
De Q7 is Audi's eerste stap op het SUV-pad. In 2007 krijgt het avontuur een vervolg met de Q5; dat is een SUV in de maat van de A4 en moet het antwoord zijn op bijvoorbeeld de BMW X3.
Naar verwachting staat de Audi Q7 nog dit jaar bij de Duitse dealers. Niet lang daarna maakt de auto ook in Nederland zijn opwachting.

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.