Ook autoshow Detroit lijdt onder recessie

Nissan 370Z
Het zijn niet alleen de drie autofabrikanten in Detroit die in de problemen zitten, ook de plaatselijke autoshow kampt met problemen. De afgelopen weken stroomden de afzeggingen binnen.
De laatste afzegger is misschien wel de belangrijkste tot nu toe. Nissan en luxedivisie Infiniti hebben besloten de North American International Auto Show (NAIAS) te laten voor wat –ie is. De reden voor de afwezigheid is kostenbesparing, net als bij de andere afmelders. Bovendien is Nissan van mening dat het al het belangrijke nieuws voor 2009 (Nissan 370Z, Nissan Cube en Infiniti G37 Convertible) al in Los Angeles heeft laten zien en dat extra media-aandacht niet nodig is.
Behalve Nissan ontbreken dit jaar ook Mitsubishi, Suzuki, Ferrari, Rolls-Royce en Land Rover in Detroit. Dat geeft wel aan hoe hoog de nood is, want samen met de Autosalon van Genève, IAA in Frankfurt en de Tokyo Motor Show behoort de NAIAS tot de belangrijkste autotentoonstellingen van 2009.

PRIVATE LEASE Nissan

Nissan
Nissan Leaf 40kWh N-Connecta (5D/CVT)
€ 547
 

Lezersreacties (7)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.