Onthuld: snelle Seat Leon FR; prijs bekend

Prijs vanaf 29.995 euro

Seat Leon FR
Seat Leon FRSeat Leon FRSeat Leon FRSeat Leon FRSeat Leon FRSeat Leon FRSeat Leon FRSeat Leon FRSeat Leon FRSeat Leon FRSeat Leon FRSeat Leon FRSeat Leon FRSeat Leon FR
Seat trekt op de Autotentoonstelling in Madrid het doek van de Leon FR. Dit snelle model wordt leverbaar met de 2,0-liter TFSI benzinemotor en de 170 pk sterke 2,0 TDI.
Seat trekt op de Autotentoonstelling in Madrid het doek van de Leon FR. Dit snelle model wordt leverbaar met de 2,0-liter TFSI benzinemotor en de 170 pk sterke 2,0 TDI.
Bij Seat staan vanaf juni de benzine- en dieselversie van de Leon FR in de showrooms. De eerste is voorzien van de 200 pk turbomotor die we ook al kennen uit de Golf GTI. De Leon sprint er in 7,3 seconden mee van 0 naar 100 en de topsnelheid is 229 km/u. Van 80 naar 120 km/u in de vijfde versnelling gaat in 7,0 seconden. In de zesde kost die oefening 8,9 seconden. Het gemiddelde verbruik is 7,9 liter per 100 km.
De Leon FR met de 170 pk diesel kan 214 km/u en de sprint vanuit stilstand naar 100 km/u gaat in 8,2 seconden. De diesel vraagt gemiddeld elke 100 km of 6 liter brandstof.
De FR – die letters staan voor Formula Racing – is herkenbaar door zijn 17 inch wielen – 18 inch exemplaren staan op de optielijst en zijn zilverkleurige buitenspiegels. In het interieur onderscheidt de FR zich van zijn mindere broeders door sportstoelen, een met leder bekleed sportstuur en pookknop en metal-look op het dashboard. De wijzerplaten zijn wit en in de leuningen van de voorstoelen zijn de letters FR gestanst. Ook zijn ze in de middenconsole geborduurd. De prijzen van de benzineversie van de Leon FR beginnen bij 29.995 euro. De diesel kost minimaal 31.995 euro.
De Seat Altea verschijnt onder de naam FR ook met de 200 pk benzinemotor – de FR-versie met de diesel was al leverbaar. De Altea FR met benzinemotor kan 220 km/u en de sprint van 0 naar 100 gaat in 7,7 seconden. Het gemiddelde verbruik is 8,1 liter op 100 km.

PRIVATE LEASE Seat Leon

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.