Nissan roept 841.000 auto's terug
Het gaat om bepaalde modellen van de compacte Micra die tussen 2002 en 2006 zijn gemaakt in Japan en Groot-Brittannië. Ook de Nissan Cube van dezelfde bouwjaren moet terug naar de garage. Volgens Nissan is de bevestigingsmoer van het stuur van deze auto's niet goed vastgedraaid. In het ergste geval kan de auto hierdoor onbestuurbaar worden. Er zouden nog geen ongelukken zijn gerapporteerd door het euvel.
,,Klanten worden zo snel mogelijk aangeschreven met het verzoek om even bij de Nissandealer langs te gaan'', zegt een woordvoerder van Nissan Nederland. Hij stelt dat er in ons land nog geen meldingen zijn geweest van het probleem. De terugroepactie betreft hier ook alleen de Nissan Micra.
Volgens de fabrikant kan het mankement worden verholpen door de moer aan te draaien of het stuurwiel te vervangen. De reparatie neemt ongeveer 40 minuten in beslag.
PRIVATE LEASE Nissan
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Nissan Micra 1.0 IG-T N-Connecta 100PK | Navigatie | Achteruitrijcamera | Climate Control | Apple CarPlay & Android Auto
- 2020
- 46.901 km

Nissan Titan V8 5.5 317 PK | Youngtimer | NL-Auto
- 2008
- 219.233 km

Nissan Qashqai 1.3 DIG-T Acenta | Trekhaak | Camera | Cruise Control | Stoelverw.
- 2020
- 64.569 km