‘Nissan legt productie tijdelijk stil door teruglopende vraag’
Aantal shifts vervallen
Nissan laat weten dat het zijn Japanse fabrieken volgende maand enkele dagen stil gaat leggen. Er worden verschillende werkshifts uit het schema gehaald vanwege de wereldwijde terugloop naar auto’s.
Nissan heeft volgens persbureau Reuters moeite met de nasleep van de corona-pandemie. Dat blijkt uit gesprekken die de Amerikanen met ingewijden van het merk voerden. Om in te spelen op de teruglopende vraag naar auto’s worden alle nachtdiensten van 29 juni tot 31 juli afgeblazen. Dat gebeurt op de productielocatie in het Japanse Kyushu.
In de andere Japanse fabriek, die in Kyushu, worden de nachtdiensten van 20 tot 31 juli uit het werkschema gehaald. Ook het werk in de Oppama- en Tochigi-fabrieken wordt tijdelijk stilgelegd. In de eerste genoemde zullen de productiebanden twee hele dag stil komen te staan, in Tochigi voor meer dan een week.
Ontdek deze auto's in de occasionvergelijker

Nissan Juke 1.0 DIG-T N-Connecta Automaat / Cold Pack / Apple Carplay Android Auto / Stuur-, Stoel en Voorruitverwarming / Achteruitrijcamera / Cruise control / Keyless Entry/Start / Draadloze telefoon lader / Climate control /
- 2025
- 12.242 km

Nissan Qashqai 2.0 Connect Edition 4WD | Stoel verwarming | All Season banden | Trekhaak | Panorama dak
- 2011
- 163.674 km

Nissan Qashqai 1.3 DIG-T N-Connecta | Apple Carplay/Android Auto | Automaat | Navi | Panorama Dak | Cruise | Climate Control
- 2020
- 34.005 km
PRIVATE LEASE Nissan
Lees ook

Toch maar een gebruikte EV wegens brandstofprijzen? Deze elektrische SUV's koop je voor €25.000

Nissan Micra duizenden euro’s goedkoper door Business Edition

Ze zijn niet mooi en uit de gratie maar daardoor kun je nu wel voor €3.000 lente vieren

Nissan Versa: nieuwe compacte sedan van zo'n €20.000!


