Nieuws uit Dubai: Ajlani teast hypercar

Vermoedelijk best vlot

Ajlani

De Dubai International Motor Show is op komst en het laat zich raden dat het daar niet om schappelijk geprijsde middenklassers gaat. Nieuwkomer Ajlani komt de supercar-wereld verrijken met een auto die Dragon moet gaan heten.

Wie hoopt veel wijzer van dit artikel te worden moeten we bij voorbaat teleurstellen, want de informatie rondom Ajlani is nog erg summier. Het merk is naar verluidt gloednieuw, heeft nog niet eens een eigen website en moet het wat online aanwezigheid betreft doen met een Facebookpagina en een vermelding op de website van de autoshow van Dubai.

Nu hoeft de nederige Nederlandse consument sowieso niet erg bang te zijn dat hij of zij een kans mist, want afgaande op de teaser opereert Ajlani zoals zoveel nieuwkomers aan de absolute bovengrens van autoland. Het nogal agressief ogende logo wordt straks op een heuse hypercar geplakt. Wat we van de auto zien, toont aan dat priemende led-koplampen, heftige luchtinlaten en wulpse wielkasten de nieuweling kenmerken. Ook lijkt een enorme vleugel door te schemeren, maar dat is schijn: het gaat om de kennelijk nogal brede buitenspiegels.

Ajlani belooft dat de Dragon, zoals het model kennelijk heet, op 12 november wordt onthuld.

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.