Nieuwe Land Rover Defender in strijd tegen coronavirus

Wereldwijd 160 voertuigen

Rode Kruis Land Rover Defender
Rode Kruis Land Rover DefenderRode Kruis Land Rover DefenderRode Kruis Land Rover DefenderRode Kruis Land Rover DefenderRode Kruis Land Rover DefenderRode Kruis Land Rover DefenderRode Kruis Land Rover DefenderRode Kruis Land Rover DefenderRode Kruis Land Rover DefenderRode Kruis Land Rover DefenderRode Kruis Land Rover DefenderRode Kruis Land Rover DefenderRode Kruis Land Rover Defender

Rond deze tijd zou de persintroductie van de nieuwe Land Rover Defender plaatsvinden, maar door de coronacrisis is die uitgesteld. Toch worden de auto’s wel gebruikt, want Land Rover stelt ze beschikbaar voor het Britse Rode Kruis.

In Groot-Brittannië rijden 57 Land Rovers rond die door het Rode Kruis zijn ingezet. Hiervan gaat het in 27 gevallen om de hagelnieuwe Defender. De auto’s brengen medicijnen en voedsel rond naar  mensen die vanwege de crisis niet de deur meer uit mogen of kunnen. Land Rover benadrukt wel dat de veiligheid en gezondheid van zijn medewerkers op nummer één blijft staan.

Naast de Britse tak, krijgt het Rode Kruis in Spanje, Frankrijk, Zuid-Afrika en Australië hulp van Land Rover. Ook helpt de Britse fabrikant met de productie van beschermende midellen voor medici. Land Rover levert al 65 jaar auto’s aan het Rode Kruis. In aanloop naar de introductie van de Defender mochten specialisten van de nationale organisatie al een rondje om in een van de prototypes.

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (8)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.