Nieuwe designbaas voor Skoda

Oliver Stefani achter de tekentafel

Oliver Stefani
Skoda heeft een nieuw opperhoofd aangewezen die de designafdeling gaat leiden. Oliver Stefani wordt achter de tekentafel gezet.

Stefani is geen onbekende bij de Volkswagen Groep. Voorheen was de 53-jarige ontwerper zo'n tien jaar Head of Exterior Design bij Volkswagen.

Skoda-CEO Bernhard Maier zegt dat Stefani onder andere de odpracht krijgt om de ontwerpen voor Skoda "[...] emotioneler" te maken. Daarbij moet bij de ontwerpen rekening gehouden worden met "[...] digitalisering en elektrificatie". Oliver heeft grote invloed gehad op de ontwerpen van de Up, Polo, Jetta, Tiguan, de Golf én op de manier waarop de ID Concepts zijn vormgegeven.

PRIVATE LEASE Skoda

Lezersreacties (45)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.