Nieuwe Corvette voor het eerst ook rechtsgestuurd
Als Holden naar Australië
De eerder vandaag gepresenteerde en langverwachte Chevrolet Corvette C8 is niet alleen de eerste productie-Corvette met middenmotor, maar ook de eerste generatie van het legendarische model die in een rechtsgestuurde variant zal verschijnen.
Dat heeft Holden, de Australische tak van General Motors, bevestigd. De ‘right-hand-drive’-Corvette zal in Australië op de markt gaan verschijnen onder de vlag van dat merk, al is daarmee niet gezegd dat de Australiërs ook hun eigen logo op de auto plakken. Het kan ook simpelweg bij ‘Corvette’ blijven, zoals dat in Europa ook jaren het geval was.
Beelden van de rechtsgestuurde Corvette zijn er overigens nog niet, de bovenstaande afbeelding is een gespiegelde foto van een Amerikaans exemplaar. Dat de rechtsgestuurde ‘Vette er komt, is natuurlijk niet alleen goed nieuws voor de Australiërs. Het betekent dat de auto ineens ook geschikt is voor Japan, het Verenigd Koninkrijk en tal van andere linksrijdende landen, maar General Motors heeft nog niet bevestigd dat de nieuwkomer ook daar leverbaar zal zijn.
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Chevrolet Corvette C6 6.0 TARGA VICTORY EDITION NR42/ACARPLAY/CAM/CONCOURSSTAAT
- 2007
- 112.223 km

Chevrolet Corvette 5.7 Convertible 50th anniversary
- 2003
- 92.583 km

Chevrolet Corvette C1 524Ci Monster (7,5L) / 1955 Restomod / Wilwood / Hilborn / Nitrious / SEMA / Pro Stock / Boyd Coddington
- 1955
- 21.815 km
Lees ook

Chevrolet Corvette: slechts één meter hoog en helemaal elektrisch

Chevrolet Corvette ZR1X: met dik 1.250 pk de bruutste Corvette ooit!

Chevrolet Corvette 'Zora' wordt niet subtieler

Chevrolet sloopt knoppenmuur uit vernieuwde Corvette
