Nieuwe basisdiesel voor Skoda Superb

Skoda Superb
Skoda heeft de basisdiesel voor de Superb vervangen. De 1,9-liter 100 pk diesel maakt plaats voor een sterker exemplaar met 115 pk.
Skoda heeft de basisdiesel voor de Superb vervangen. De 1,9-liter 100 pk diesel maakt plaats voor een sterker exemplaar met 115 pk.
Ondanks het extra vermogen zullen de prijzen van de goedkoopste diesel-Superbs niet stijgen. Dat houdt dus in dat de Skoda Superb 1.9 TDI 115 pk Classic, de basisuitvoering, 30.180 euro gaat kosten. Een treetje hoger vinden we de Business-uitvoering voor 32.180 euro. Duurste versie wordt de 1.9 TDI 115 pk Comfort met een vanafprijs van 32.680. Skoda voorziet alle versies standaard van een vijfversnellingsbak.
De productie van de sterkere Superb start in januari 2007.

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.