AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Nieuw verkooprecord voor Bentley
18
Bentley heeft in 2014 zijn wereldwijde verkoop met negen procent zien stijgen tot 11.020 limousines en sportwagens. Dat maakte het Britse dochterbedrijf van Volkswagen woensdag bekend.
Daarmee wist het 95 jaar oude Bentley een nieuw record te boeken, na het eerdere recordjaar 2013. De Verenigde Staten zijn de belangrijkste afzetmarkt voor het bedrijf met een marktaandeel van 29 procent, gevolgd door China.
Concurrent Rolls-Royce liet dinsdag weten dat in 2014 voor het vijfde jaar op rij een verkooprecord in de boeken werd gezet. Rolls-Royce verkocht 4.063 limousines, een stijging van twaalf procent.
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?
Lees ook
Nieuws

Bentley Continental GT Supersports op komst
Nieuws

Zelfs Bentley schuift EV-ambities op lange baan
Nieuws

Eerste elektrische Bentley: de Audi Q6 e-tron en Porsche Macan achterna
Nieuws

Voor wie niet kan kiezen: Bentley ‘Ombre by Mulliner’
Nieuws



