Nieuw gamma Peugeot 406

Peugeot 406
Omdat de Peugeot 406 nog een tijdje mee moet, is het gamma aangepast. Aan de basis staat nu de XR-uitvoering. Daarboven is er een luxe lijn en een sportieve lijn.

Omdat de Peugeot 406 nog een tijdje mee moet, is het gamma aangepast. Aan de basis staat nu de XR-uitvoering. Daarboven is er een luxe lijn en een sportieve lijn.

De XR heeft standaard airco, elektrisch bediende zijruitjes vóór, verwarmbare spiegels, boordcomputer, mistlampen en een regensensor. ABS en noodrem-assistentie en vier airbags zijn eveneens standaard.
In de luxe lijn vinden we de XT die de standaarduitrusting heeft van de XR met afwerking in houtdesign en onder meer armsteunen aan de voorstoelen, velours bekleding, een radio-CDspeler, elektrische ramen achter en elektronische climate control. De 1.8-, 2.0- en beide 2.0 HDI-versies zijn standaard uitgerust met speciale wielplaten. Zowel de 2.2 benzine als de dieselversies hebben standaard lichtmetalen Mistral-velgen.
De 406 Gentry heeft naast de XT-uitrusting standaard lederen bekleding, stoelverwarming, dorperverlichting, een met leer bekleed stuur en Corail- of Mistral lichtmetalen velgen op de 2.2-versies.
De XS- zijn de sportieve tegenhangers van de XT-modellen. Zij zijn uitgerust met lichtmetalen velgen, elektrische zijruiten achter, leerafwerking van stuur en versnellingspook en verchroomde randen om de wijzerplaten zoals in de Coupé.
De 406 GT is het topmodel met standaard gedeeltelijk lederen bekleding, armsteunen tussen de voorstoelen, dorpelverlichting en 16-inch Ouragan lichtmetalen velgen.
Tijdelijk zal er een speciale 406 Premium op de markt worden gebracht, dat geldt voor de XT, de Gentry en de GT. Het pakket bestaat uit metaallak en een radiocassettespeler met CD-wisselaar en kost € 150, een voordeel ten opzichte van de losse optieprijs van € 730. De XS Premium wordt voor € 150 voorzien van metallic lak en een radio-CDspeler.
De prijzen voor de nieuwe 406-modellen starten bij € 20.750. (Henny Hemmes)

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.