Mini uitverkocht in VS
De hogere brandstofprijzen zorgen voor grote verschuivingen op de Amerikaanse automarkt. Een auto die de vruchten hiervan plukt, is de Mini. De kleine Brit is nu zo succesvol, dat de Amerikaanse voorraad voor dit jaar nu al bijna uitverkocht is.
De Amerikaanse Miniverkopen zijn in de eerste helft van dit jaar toegenomen tot 26.400 stuks. Dit is in stijging van 33,6 procent ten opzichte van diezelfde periode in 2007. De importeur kan 2.000 tot 3.000 extra exemplaren losweken bij de
Mini heeft grootse plannen: volgend jaar wil het merk het dealernetwerk uitbreiden en het merk werkt hard aan een Amerikaanse typegoedkeuring voor de Mini Cooper Diesel. Dit is een auto die dubbel zou kunnen scoren vanwege de lage CO2-uitstoot en het lage verbruik per kilometer.
PRIVATE LEASE MINI
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?
Lees ook

Veel bagageruimte voor €5.000: fijn dat je compacte stationwagon nog wel als occasion vindt

Deze auto’s worden nét te laat youngtimer

Mini Cooper S (2004) - Op de rollenbank

Mini Cooper in stijlvol jasje gestoken door modeontwerper




