Mercedes warmt op voor S-klasse Cabrio

Stijlvolle vierzits cabrio opnieuw te zien

Mercedes S-klasse Cabrio
In september worden zowel het doek als het dak van de S-klasse Cabrio verwijderd. Vandaag krijgen we opnieuw een stukje van de enorme cabriolet te zien.

Mercedes zal tijdens de IAA de S-klasse Cabrio presenteren, een gigantische cabriolet waarmee het Duitse merk voor het eerst sinds jaren weer een zonaanbiddend model bovenaan z'n modellenhiërarchie krijgt. Vandaag krijgen we voor de tweede keer iets van de auto te zien.

Het is namelijk voor het eerst sinds het verdwijnen van de 300 SE en diens nog luxueuzere familielid (W111) dat Mercedes weer een grote cabriolet met plek voor vier op de modellenlijst gaat zetten. Op motorisch vlak verwachten we dat de Cabrio - die een stoffen dak krijgt - het motorenpallet van de Coupé overneemt. Nog even geduld, tijdens de IAA van Frankfurt wordt de S-klasse Cabriolet in z'n geheel getoond.

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (31)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.