AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Mercedes geeft Vito nieuwe uitvoering
Vol gas naar de bouwmarkt met Vito Sport
26
Het is alweer bijna een jaar geleden dat Mercedes de nieuwe V-klasse en Vito op ons afvuurde. Van de bestelversie heeft Mercedes nu een sportief aangeklede versie op de prijslijst staan.
De Vito kan gezien worden als de bestelversie van de V-klasse, een auto die we vorig jaar rond deze tijd voor het eerst tegenkwamen. Nu heeft Mercedes een nieuwe, gelimiteerde uitvoering voor de besteller klaar: de Vito Sport.
De buitenkant van de Vito Sport is versierd met een andere voor- en achterbumper, twintigspaaks 17-inch metend lichtmetaal en sidebars. De Sport is gebaseerd op de Vito met dubbele cabine in Comfort Plus-uitvoering en beschikt verder over zaken als een multifunctioneel stuurwiel en Led-verlichting. De Vito Sport staat als Lang met 111 CDI-dieselmotor onder de kap in Comfort Plus-uitvoering met dubbele cabine - een hele mond vol - vanaf 29.990 euro exclusief BTW bij je voor de zaak.
Had je deze auto's al gezien?

Mercedes-Benz Vito Lang 41 kWh Carplay/Airco/Camera
- 2022
- 13.041 km
€ 17.243

Mercedes-Benz Vito 111 CDI Lang Dubbele Cabine Airco Trekhaak Imperial+Ladderrol Bluetooth Licht/Regen-Sensor Betonplex Vloer Lat om Lat Betimmering Zijschuifdeur Comfort 1e eigenaar! Euro 6
- 2017
- 237.589 km
€ 11.785

Mercedes-Benz Vito 111 CDI Lang Dubbele Cabine Airco Trekhaak Imperial+Ladderrol Bluetooth Licht/Regen-Sensor Betonplex Vloer Lat om Lat Betimmering Zijschuifdeur Comfort 1e eigenaar! Euro 6
- 2017
- 224.494 km
€ 12.027