Mansory voorziet Evora van koolstof
Lotus is het merk als het gaat om gewichtsbesparing en er is daar geen beter materiaal voor dan koolstofvezel. Vandaar dat de Zwitserse tuner Mansory de Evora rijkelijk voorziet van het superlichte materiaal.
Het ziet ernaar uit dat Lotus in Genève weer prominent aanwezig is. Op de officiële Lotus website vinden we bijvoorbeeld beeld van een door Mansory aangepakte Evora, wat zou kunnen duiden op een innige samenwerking tussen de twee bedrijven.
Naast rijkelijk gebruik van carbonfiber voor onder meer het dak, de spoiler en de diffuser is de Mansory Evora ook voorzien van een agressiever front. Dat zou beter passen bij een sportauto als de Evora. Afgezien van het uiterlijk hebben we nog geen details, of het interieur of de aandrijflijn ook worden aangepakt kunnen we dus nog niet zeggen.
In een korte verklaring op de website maakt Lotus wel meteen duidelijk dat wat we in Genève gaan zien vooral geen facelift is. Het is slechts een voorbeeld van wat er op korte termijn mogelijk zal zijn op het gebied van customising.