Mansory pompt je BMW 7-serie op
Als vierdeurslimousine is de BMW 7-serie een prima auto. Maar als je er écht lekker mee wilt doorrijden, zijn er betere alternatieven. Zoals een door Mansory aangepakte versie!
De Zwitserse tuner heeft een tuningpakket ontwikkeld om de nieuwe 7-serie wat meer spierkracht te geven. Vooral motorisch haalt Mansory een stuk meer uit de auto, dankzij een opnieuw geprogrammeerde ECU en een sportluchtfilter: 490 pk en 720 Nm bij de 750i, en zelfs een monsterlijke 640 pk en 920 Nm in het geval van de 760Li. De sprint van nul tot honderd duurt voor die laatste nog maar 4,2 seconden, ongeveer 0,4 seconden sneller dan een ongetunede versie.
Optisch houdt Mansory het iets bescheidener. De voorkant van de 7-serie krijgt een fikse voorbumper met grotere luchtgaten en een koolstofvezel grille, de achterkant een kleine dakspoiler en dito diffuser. Dankzij een sportuitlaat profiteert ook het geluid van de 7-serie van Mansory's opleukwerkzaamheden. Om het af te maken staat de auto op 22-inch chromen wielen, elk 10 inch breed.
Afgezien van een standaard nieuw stuurwiel laat men de aankleding van het interieur grotendeels aan de klant over: je mag zelf kiezen uit de materialen koolstofvezel, hout en leer, al dan niet extra suède. Een prijs voor de opgepompte 7-serie geeft Mansory dan ook niet, die hangt af van je eigen voorkeur.