Huilen in de auto
 
Nieuws

'Mannen vaker dan vrouwen spijt van verkoop auto'

Ook vaker spijt bij aanschaf

In de categorie 'leuk om te weten': AutoScout24 meldt dat mannen vaker dan vrouwen spijt hebben na de verkoop van een auto.

Dat blijkt uit een onderzoek dat AutoScout24 in samenwerking met onderzoeksbureau Multiscope onder 1.006 respondenten heeft uitgevoerd. 24 procent van de mannelijke ondervraagden zou ooit spijt gehad hebben van een auto die ze kochten. Daarbij geeft een kwart van de mannelijke respondenten aan weleens teveel betaald te hebben voor een gebruikte auto.

Van de vrouwelijke respondenten gaf 15 procent aan weleens teveel te hebben betaald voor een occasion terwijl 17 procent aangeeft ooit spijt gehad te hebben van de aanschaf van een gebruikte auto.

Van de 1.006 ondervraagde personen geeft 68 procent aan online research te doen naar wat er voor soortgelijke auto's wordt gevraagd alvorens tot een vraagprijs te komen. Maar liefst 42 procent zegt zijn auto naar 'een professional' te brengen voor een taxatie. 12 procent houdt het bij het informeren bij vrienden en familie en 8 procent trekt de stoute schoenen aan en zet in op een zo hoog mogelijke verkoopprijs.

Lezersreacties (21)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.