Lumma maakt Hulk van Range Rover Sport

Range Rover Sport CLR RS Lumma Design
Bij Lumma Design is je Range Rover vogelvrij en als je de Duitse tuner z'n gang laat gaan, krijg je je auto als Hulk op wielen terug.

Het is niet de eerste keer dat Lumma Design zich aan een Range Rover vergrijpt, onlangs creëerde de tuner uit het Duitse Winterlingen de CLR R op basis van de nieuwe Range. Nu is de Range Rover Sport aan de beurt, die werd omgedoopt tot CLR RS. Lumma past hetzelfde recept toe: een indrukwekkende bodykit - inclusief spatbordverbreders, mega-koelopeningen in de voorbumper en een diffuser aan de achterkant - maakt van de Sport een nog imposantere verschijning dan-ie van nature al is. Een door Lumma ontwikkeld uitlaatsysteem met vier eindpijpen draagt zorg voor een bijpassend geluid.

De tuner heeft wielen in de maat 22 en 23 inch beschikbaar met zwarte of witte spaken. Daar omheen ligt rubber in de allesbehalve bescheiden maat 305/35R22 of 305/30R23. Kers op de taart is de motorkap van koolstofvezel, een materiaal dat ook in het interieur terugkeert - evenals het nodige leer, velours, aluminium en hout. Lumma is nog bezig met motortuning, aan het eind van dit jaar is het complete pakket leverbaar.

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (22)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.