Lexus denkt aan cross-over onder NX

Lexus NX
Met de NX heeft Lexus een passend antwoord op de Audi's Q5 en BMW's X3 van deze wereld. Daar willen de Japanners het niet bij houden, een kleinere cross-over is namelijk goed mogelijk.

Dat blijkt uit berichtgeving van het Britse Autocar, dat gesproken heeft met Alain Uyttenhoven, vicepresident van Lexus Europa. Volgens de topman is de komst van een kleine SUV niet uitgesloten en zou het zelfs een logische stap zijn.

Volgens Uyttenhoven wil Lexus minder afhankelijk worden van de Noord-Amerikaanse markt. Om ook in Europa en China een grotere speler te worden, moet aan de daar aanwezige vraag worden voldaan. Het zou zomaar kunnen dat dit voor een reeks kleinere modellen van Lexus gaat zorgen. Tegen Autocar zegt Uyttenhoven dat 'premiumauto's steeds kleiner worden' en dat '60 procent van de verkochte premiumauto's minder dan 40.000 euro kost.' Wij wachten af, een Juke-achtige van Lexus klinkt in elk geval erg leuk.

PRIVATE LEASE Lexus

Lezersreacties (13)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.