Land Rover Discovery krijgt hulp van drone

Samen zoeken naar slachtoffers

Land Rover Discovery Project Hero
Land Rover Discovery Project Hero Land Rover Discovery Project Hero Land Rover Discovery Project Hero Land Rover Discovery Project Hero Land Rover Discovery Project Hero
Land Rover heeft speciaal voor het Rode Kruis in Oostenrijk een Discovery gebouwd die samenwerkt met een drone.

Onder de noemer Project Hero creëerde de afdeling Special Vehicle Operations (SVO) van Land Rover deze Discovery voor het Rode Kruis. De auto, nu nog een one-off, wordt door de hulporganisatie in Oostenrijk gebruikt. Het gaat voorlopig nog om een proef.

De Discovery, volledig uitgerust met alle zaken die nodig zijn om een gewonde persoon veilig van A naar B te brengen, communiceert met een drone. Beelden van de drone kunnen vanuit de Land Rover worden bekeken, wat de opsporing van gewonden vergemakkelijkt in ruig gebied. Daarna mag de Discovery zijn terreinvaardigheid tonen. De drone is in staat om op de auto te landen terwijl die rijdt, zodat het terughalen van de drone geen vertraging oplevert.

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (3)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.