Lamborghini start productie mondkapjes
Van koolstofvezel naar plexiglas
Lamborghini is begonnen met het produceren van onder meer mondkapjes. De gemaakte artikelen worden geschonken aan het Sant'Orsola-Malphighi-ziekenhuis in de Italiaanse stad Bologna.
Lamborghini heeft zijn productiefaciliteit in Sant'Agata Bolognese omgebouwd voor de productie van mondkapjes en beschermende maskers, artikelen die straks geschonken zullen worden aan een ziekenhuis in de Italiaanse stad Bologna. Uiteraard zijn de goederen hard nodig in de strijd tegen het coronavirus.
Lamborghini zet zijn personeel dat zich normaliter bezighoudt met het afwerken van interieurs in om dagelijks 1.000 mondkapjes te produceren. Daarbij zet Lamborghini zijn 3D-printers, die het normaal gesproken gebruikt bij de productie van koolstofvezel delen, in om dagelijks 200 uit plexiglas vervaardigde beschermende gezichtsmaskers te produceren. Medisch specialisten houden het productieproces in de gaten.
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Lamborghini Aventador 6.5 V12 S - Arancio Atlas | Roadster | Lift | Personam + Carbon Package | Sensonum
- 2019
- 16.654 km

Lamborghini Urus 4.0 V8 Graphite Capsule | KERAMISCH | PANO | ENTERTAINMENT | B&O | SOFTCLOSE | FULL OPTIONS
- 2021
- 68.813 km

Lamborghini Urus 4.0 V8 Graphite Capsule NL-Auto Stealth X-PEL
- 2022
- 60.228 km
Lees ook

Met een Lamborghini heb je nu net zo lang garantie als met een Toyota

Lamborghini Manifesto: dit is wat er gaat komen!

Test: Lamborghini Temerario - zo veel toeren in een turbomotor niet eerder meegemaakt

Lamborghini Fenomeno: extra zeldzaam, extra sterk
