Kia Soul in thuisland gefacelift
Kleine updates voor vrolijke cross-over
Kia heeft de Soul op subtiele wijze onder handen laten nemen door zijn ontwerpafdeling. De eigenzinnige Koreaan krijgt nieuw bumperwerk rondom en ook de lichtunits zijn aangepast. De led-dagrijverlichting oogt anders en ook de led-units aan de achterzijde zijn opnieuw ingedeeld. Nieuwe wielen en kleuren zijn uiteraard ook onderdeel van de facelift.
In het thuisland kan de Soul-koper eveneens kiezen uit nieuwe kleuren. Meer informatie over de vernieuwde Soul volgt later deze week, dan zal ook de internationale variant aan het daglicht worden voorgesteld.
In Nederland is de huidige Soul alleen als volledig elektrische Soul EV te koop. De vorige generatie - die tussen 2008 en 2013 werd verkocht - was in meerdere smaken te krijgen. In totaal zijn in ons land 2.653 Souls aan de man gebracht.
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Kia Soul ExecutiveLine 64 kWh | Camera | Cruise Control | Navigatie | Parkeer Sensoren | Stoel Stuur Verwarming
- 2020
- 67.547 km

Kia Soul ExecutiveLine 64 kWh | Apple Carplay | Camera | DAB | Keyless |
- 2020
- 18.679 km

Kia Soul ExecutiveLine 64 kWh 204 PK | LED | Leder | Stoelverwarming/ Verkoeling | Trekhaak | Harman/Kardon | head-Up |
- 2022
- 61.010 km