Kia Carnival komt in juni

Kia Carnival
Over enkele maanden wordt de Carnival, de grote mpv van Kia afgelost door een geheel nieuw model. Op de Autosalon van Genève wordt het doek van de Europese Carnival afgehaald.
Over enkele maanden wordt de Carnival, de grote mpv van Kia afgelost door een geheel nieuw model. Op de Autosalon van Genève wordt het doek van de Europese Carnival afgehaald.
Al sinds vorig jaar rijdt in Amerika de nieuwe Kia Sedona rond. Die auto kennen we hier als Carnival. De Amerikaanse variant is de zogeheten 'long body'. De korte versie van deze auto debuteert aan het einde van de maand op de Autosalon van Genève. In juni wordt het nieuwe model bij de dealers verwacht.
De nieuwe Carnival is voorzien van zeven zitplaatsen. Bij de achterste zitrijen kunnen de stoelen per stuk worden verschoven. De schuifdeuren en de achterklep kunnen – op sommige uitvoeringen – met behulp van de afstandbediening worden geopend en gesloten. Opnieuw komen er benzine- en dieselmotoren beschikbaar die maximaal 185 pk vermogen hebben.

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.