Jawel, ook de C70 is aan de beurt

Caresto C70
Nou vooruit dan, nog een Volvo die op de SEMA show schittert met een aangepast uiterlijk en een getunede motor: dit is de Caresto C70.
Zo extreem aangepast als de XC70 Surf Rescue is de C70 van tuner Caresto niet, de uiterlijke wijzigingen mogen er zijn. Dankzij andere bumpers oogt de coupécabriolet een stuk gladder, grote wielen doen de rest. Interieurbekleders zijn aan de slag gegaan met de stoelen en dat resulteerde in handgestikt, kastanjebruin leer. Geborsteld aluminium tilt het interieur naar een hoger plan. Zo veel uiterlijk vertoon moet je gepaard laten gaan met motortuning. Onder de kap zit een T5 die opgevoerd is tot 280 pk. Omdat de Caresto V8 Speedster met veel Volvotechniek eerder al zo veel positieve reacties ontlokte is hij er dit jaar weer bij in Las Vegas. De Volvo-deelname aan de tuning- en accessoirebeurs bestaat verder uit de C30 en de S80 van Heico Sportiv.

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.