Jaguar XK-racer onthuld

Jaguar XKR GT3
Jaguar XKR GT3Jaguar XKR GT3Jaguar XKR GT3Jaguar XKR GT3Jaguar XKR GT3Jaguar XKR GT3
Jaguar laat op de Autosport International Motorshow in Birmingham de raceversie zien van de nieuwe XK. Die wordt ingezet in FIA GT3 European Championship.
Jaguar laat op de Autosport International Motorshow in Birmingham de raceversie zien van de nieuwe XK. Die wordt ingezet in FIA GT3 European Championship.
"Jaguar was een naam die echt miste op het deelnemersveld van het FIA GT kampioenschap," zegt teamleider Richard Lloyd. De eerste auto is al verkocht en over een tweede wordt druk gesproken. "We hebben er vertrouwen in dat er de komende tijd veel Jaguars te zien zijn in de paddocks over de hele wereld.
De basis voor de raceauto is de XKR. De 4,2-liter supercharged V8 motor is opgeschroefd naar volgens Jaguar 'meer dan 475 pk'. De aluminium carrosserie is gebleven maar natuurlijk zijn daar flink veel aanpassingen voor gedaan om hem beter tot zijn recht te laten komen op het circuit.
De Jaguar XKR GT3 komt vanaf mei in actie. De primeur is op Silverstone, daarna zijn er races in Boekarest, Monza, Brno en Dubai.

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.