Interieur nieuwe Range Rover gaat Evoque achterna
Dit verse spyshot van onze fotograaf laat zien dat Land Rover inspiratie haalt uit het succesnummer in de vorm van de Evoque. Het interieur gaat de chique benadering van de compacte SUV achterna, gezien de versierde knoppen en de hele indeling van de middenconsole.
In andere foto's bij dit nieuwsbericht, die dateren van enige tijd geleden, is het exterieur van de auto te zien, waarop de nieuwe vormgeving redelijk duidelijk te zien is. Onder de kap verwachten wel zowel V6'en als V8'en, zowel op diesel als benzine, en al dan niet uitgerust met een turbo of supercharger.
We verwachten de onthulling van de Land Rover op relatief korte termijn, in de aanloop naar de autoshow van Parijs. Dat zal alleen gaan om de reguliere uitvoering van de SUV, de extra opgevoerde Sport komt waarschijnlijk pas eind 2013.
Ontdek deze auto's in de occasionvergelijker

Land Rover Range Rover P550e 551 PK GARANTIE TOT 14-03-2029 | ACHTERAS BESTURING | SOFT CLOSE | HEAD-UP | FACELIFT MODEL | 23 INCH VELGEN | PANORAMADAK | STUURVERWARMING | STOEL KOELING | Incl btw | Fabrieksgarantie tot 14-03-2029 – Geniet van gemoedsrust met uitgebreide dekking tot deze datum.
- 2024
- 37.500 km

Land Rover Range Rover 3.0 P550e Autobiography PHEV
- 2026
- 50 km

Land Rover Range Rover 3.0 P550e Autobiography PHEV l 23 inch l Elekrische Trekhaak l Shadow Exterieur l
- 2025
- 1.500 km
Lees ook

Mitch den Engelsman (31) vindt zijn Range Rover V8 Supercharged leuker dan Duitse premium auto's

Range Rover houdt het gelukkig subtiel bij facelift

Brit koopt oude Range Rover als projectauto en ontdekt dan wie beroemde eerste eigenaar was

Volledig elektrische Range Rover komt volgend jaar op de markt
