Infiniti Q50 Eau Rouge: 568 pk!

Infiniti Q50 Eau Rouge
De GT-R-motor gaf al veel hoop voor het vermogen van de Infiniti Q50 Eau Rouge, maar uit de officiële specificaties blijkt dat de auto nog sterker is dan we vermoedden.

We hadden op basis van berichten uit de Engelse media in ons laatste bericht ingezet op 500 pk, maar nu meldt Infiniti toch dat het vermogen van de 3,8-liter V6 biturbo - zoals eerder al gemeld - uitkomt op 568 pk. Het maximumkoppel is 600 Nm.

Ter vergelijking: de Audi RS4 Avant heeft 450 pk, de Lexus RC F zit ook in die buurt en de BMW M3 heeft zelfs 'maar' 431 pk. Alleen de toekomstige AMG-versie van de C-klasse zou nog iets meer in de buurt kunnen komen.

Infiniti heeft het licht overigens nog steeds niet definitief op groen gezet voor z'n sterkste productieauto ooit. Maar het feit dat niemand minder dan Formule 1-wereldkampioen Sebastian Vettel opdraaft in een commercial, geeft goede hoop dat de supersnelle Eau Rouge er daadwerkelijk gaat komen.

Op de Autoshow van Peking geeft Infiniti op 20 april meer informatie over de vorderingen met de Q50 Eau Rouge.

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (17)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.