

INFINITI Q50
2.0t Sport
€ 17.9502015117.680 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 3 november 2015 |
| APK | 15 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 54.859 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Wij berekenen u geen afleveringskosten ! Alle auto's worden bij aflevering voorzien van een nieuwe APK. Tevens zijn de auto's boven de 4.500,-- voorzien van Bovag garantie. Wij berekenen u hiervoor geen extra kosten! Al onze auto's voorzien van NAP. Op inruilverzoeken zonder vermelding van een geldig telefoonnummer zal niet altijd gereageerd worden.
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Bandenmaat: 245/40 R19
Laadvermogen: 525 kg
Wielbasis: 285 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Inbegrepen afleverpakket: Afleveringspakket Gratis
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Airco servicebeurt, Auto geheel gepoetst, Grote Onderhoudsbeurt, Nieuwe APK (indien nodig)
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden!
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.991 cc |
| Max. vermogen | 155 kW (211 pk) |
| Max. koppel | 350 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.800 x 1.820 x 1.450 mm |
| Draaicirkel | 11,4 m |
| gewicht | 1.485 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.010 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 500 l |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Topsnelheid | 245 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,2 s |
| Actieradius | 1.230 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,8 l/100km (1 op 11,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,5 l/100km (1 op 15,4) |
| CO2-uitstoot | 151 g/km |
| Energielabel | C |




