Hyundai Elantra nu al op internet
Koreaanse sedan niet naar Nederland
Dankzij het Koreaanse AutoTribune hebben we nu al de auto op ons scherm waar Hyundai vorige week nog een teaser van de deur uit deed.
De Elantra die we vandaag te pakken hebben, is uiteraard een wat minder extravagante versie van de auto die we op de aanvankelijke designschets te zien kregen. De Elantra - in het thuisland Avante geheten - is alweer toe aan z'n zesde generatie. In november verwachten we hem tijdens de Los Angeles Auto Show in z'n geheel te kunnen zien.
De oer-Lantra was in Nederland tussen 1991 en 1995 te koop. De veel rondere tweede generatie stond tussen 1995 en 2000 (de Wagon tot 2001) in de prijslijst, waarna Hyundai voor Europa koos voor de aanduiding Elantra. Tussen 2000 en 2006 kon je hem in Nederland bestellen, waarna hij vervangen werd door de i30, die hier niet als sedan te krijgen was. Ook deze nieuweling zal ons land niet aandoen.