Hyundai aan de slag met levertijd Kona Electric
Nu 10 tot 12 maanden wachten
Om wachtende klanten niet nóg langer te laten wachten, heeft de Nederlandse importeur ervoor gezorgd dat de Nederlandse orders die vertraging hebben opgelopen, alsnog dit jaar worden geleverd. Met deze actie hoopt Hyundai Nederland dat de oude levertijd aangehouden kan worden en niet de 10 tot 12 maanden die nu voor de auto staan. Voor 2019 verwacht Hyundai dat de productie wordt opgeschroefd, waardoor de wereldwijde levertijd moet afnemen. De auto slaat namelijk niet alleen in Nederland aan, maar wordt ook in diverse andere Europese landen flink besteld. In Nederland ontvingen sinds 1 september 414 klanten de sleutels van een nieuwe Kona Electric.
De Kona Electric met 64 kWh-batterij komt op een volledige acculading zo'n 480 kilometer ver. De Hyundai verlaat de showroom vanaf € 39.195. Mochten mensen heel hoog zitten met de opgelopen wachttijd, dan kunnen ze via een speciale actie voor een verkorte periode bij Hyundai een tussenauto leasen. Het gaat dan alleen niet om de Kona, maar om de Ionic Electric.
PRIVATE LEASE Hyundai Kona
Had je deze auto's al gezien?

Hyundai Kona 1.0T Premium*RIJKLAARPRIJS*
- 2018
- 37.720 km

Hyundai Kona Premium 65.4 kWh Volledig Elektrische Automaat met Navigatie, Lederen bekleding en Stoelverwarming UPGRADE EDITION uit voorraad leverbaar
- 2025
- 6 km

Hyundai Kona Premium 65.4 kWh Volledig Elektrische Automaat met Navigatie, Lederen bekleding en Stoelverwarming UPGRADE EDITION uit voorraad leverbaar
- 2025
- 6 km