Honda Accord vernieuwd
Al eerder lieten we foto's zien van de gefacelifte Honda Accord. Nu zijn alle details van de auto voor modeljaar 2006 bekend.
Honda heeft de Accord voorzien van een nieuwe voor- en achterbumper en een nieuwe grille. Ook de achterlichtunits hebben een nieuw uiterlijk gekregen. In het interieur is het dashboard vernieuwd.
Ook op het technische vlak is het een en ander aan de Accord veranderd. Zo heeft de 2,0-liter i-VTEC voortaan een 'drive by wire'-systeem dat volgens Honda de rij-eigenschappen verbetert. Ook is er een VSA-stabiliteitsysteem dat de veiligheid verhoogt.
De Accord voor modeljaar 2006 is de eerste Honda in Europa die wordt uitgerust met adaptieve cruise control. Hiermee regelt de auto automatisch de snelheid en de afstand tot de voorligger. Deze accessoire is als optie leverbaar op de 2,4-liter Executive.
Tot slot is de vernieuwde Accord leverbaar met een satellietnavigatiesysteem met spraakherkenning en een dynamische routebegeleiding.