Hevige onrust bij toeleverancier PSA en Renault
Machines gesloopt, 'explosieven' op tanks
Het Franse bedrijf GM&S, waar voornamelijk bumpersteunen voor PSA Group en Renault worden gemaakt, kan nog deze maand gesloten worden. Er zouden te weinig orders binnenkomen om de 279 werknemers aan het werk te kunnen houden. Vorige week liepen onderhandelingen over een mogelijke doorstart spaak, waarna een aantal medewerkers de druk op heftige wijze opvoerden.
Automotive News bericht dat er op filmpjes te zien is hoe een stalen pers doormidden wordt gebrand en dat er draden en gasbussen bevestigd zijn aan opslagtanks voor chemische middelen. Ook zou één van de fabrieksarbeiders met een heftruck op een machine ingereden zijn.
PSA Group en Renault laten allebei in een verklaring weten de hoeveelheid orders op hetzelfde niveau te hebben gehouden. GM&S bestaat al 54 jaar en heeft naast de beide Franse merken nog tal van andere klanten, waaronder Nissan, Volkswagen, BMW en Ford.
Lees ook

Cupra Leon VZ325 is indrukwekkend eerbetoon aan hot hatch dankzij GTI Edition 50-specs

Autoverzekering stijgt 40 procent in vier jaar: vooral Toyota-rijder is de klos

De basisversie van de Nissan Micra lijkt op de Standard-modellen van Tesla

'Gebruikte Renault Clio gekocht bij particulier, na week rammel in versnellingsbak, airco kapot'
