Giftige Suzuki SX4 en Nissan Qashqai

Cobra Tuning Nissan Qashqai
Het Duitse Cobra Tuning is gespecialiseerd in de tuning van de wat 'gewonere' auto's. Zodoende pakten ze de Nissan Qashqai en de Suzuki SX4 aan.
Het Duitse Cobra Tuning is gespecialiseerd in de tuning van de wat 'gewonere' auto's. Zodoende pakten ze de Nissan Qashqai en de Suzuki SX4 aan.
Het Cobra N+ tuningsprogramma voor de Qashqai omvat de volgende zaken: een roestvrijstalen grille, twee verchroomde uitlaatpijpen en ook veel chroom op de rest van het exterieur. Het speciale uitlaatsysteem geeft de Qashqai ook een sportiever geluid. Er is keuze uit verschillende lichtmetalen wielen met een maximumgrootte van 18 inch. Het interieur is onder meer te verfraaien met aluminium pedalen en pookknop.
Cobra Tuning kan de Suzuki SX4 van een speciale bull-bar voorzien. Verder bestaat het pakket uit treeplanken en eventueel lichtmetalen wielen met een diameter tot 17 inch.
In beide gevallen betreft het dus alleen optische tuning. Wie zijn brave Japanner ook van wat extra peper wil voorzien, zal zich daarvoor tot andere bedrijven moeten richten.

PRIVATE LEASE Nissan Qashqai

Nissan
Nissan Qashqai DIG-T 140 Acenta
€ 676
 

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.