Gespot met verpakte kont: Opel Astra sedan
De huidige Opel Astra is er alweer sinds 2009. Een jaar later volgde de stationwagon-variant, bij Opel Sports Tourer genoemd. Onlangs nog maakten we kennis met de driedeurs GTC. Op welke modelvariatie zitten we dan nog te wachten? De sedan! Onze spionagefotograaf spotte een prototype van het Duitse merk, dat braaf z'n testrondjes maakt. Onder de kap zullen we dezelfde motoren aantreffen als in de andere Astra's: de op benzine lopende 1,4-liter viercilinders met en zonder turbo een 1,6-liter turbo, evenals de diesels met een slaginhoud van 1,3-liter, 1,7-liter en 2,0-liter.
Met de introductie van de sedan, die we in 2013 verwachten, komt er gelijk een opfrisbeurt voor de hele Astra-range. Op het prototype op deze foto's verraden de verpakte grille en delen van de voorbumper dat er een facelift aankomt, met onder andere de nodige wijzigingen aan de verlichting.
PRIVATE LEASE Opel Astra
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Opel Astra Sports Tourer 1.2 Edition | Achteruitrijcamera | Cruise control | Navigatiesysteem full map
- 2020
- 30.096 km

Opel Astra Sports Tourer 1.2 Turbo GS | Apple Carplay/Android Auto|telefoonintegratie premium | Electronic climate controle | LED dagrijverlichting
- 2024
- 35.125 km

Opel Astra 1.2 Turbo Hybrid GS 130 pk automaat | Apple Carplay/Android Auto|telefoonintegratie premium | Cruise control adaptief | Electronic climate controle
- 2024
- 38.156 km
Lees ook

Meer led, minder chroom voor vernieuwde Opel Astra

Opel Astra krijgt behoorlijk andere neus

Praktijkervaring Opel Astra: wordt de traditionele middenklasser door eigenaren gekoesterd?

Lekker praktisch, niet te groot, maximaal 20K: welke gebruikte stationwagon wordt 't?



