AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Gelekt: Seat Leon Cupra
Seat gaf vrijdag al informatie vrij over de prestaties van de nieuwe Leon Curpa. Officiële foto's volgen later deze week. Het eerste beeldmateriaal is al gelekt op internet.
Seat gaf vrijdag al informatie vrij over de prestaties van de nieuwe Leon Curpa. Officiële foto's volgen later deze week. Het eerste beeldmateriaal is al gelekt op internet.
Seat onthult volgende week op de autoshow in Londen de Leon Cupra. Het is met 240 pk de krachtigste Seat uit de stal. Hij overtreft met liefst veertig pk de Golf GTI. De Cupra is voorzien van dezelfde 2,0-liter turbomotor als die Golf. Seat ziet de Cupra als een afgeleide van de WTCC-raceauto voor dagelijks gebruik.
De Leon Cupra kan in 6,4 seconden van 0 naar 100 en de topsnelheid bedraagt 247 km/u. Uiterlijk is hij herkenbaar aan zijn 18 inch wielen, zwarte spiegels en een gepolijste ovale uitlaatpijp. Verder zijn er sportstoelen, een Cupra-stuurwiel en – pookknop.
Plaats een reactie
Ontdek deze auto's in de occasionvergelijker

Seat Leon Sportstourer 1.5 TSI Style Launch Edition | 18"LM | Trekhaak | Full LED | Climate V=A | Navi |
- 2020
- 78.711 km
€ 19.445

Seat Leon 2.0 TSI CUPRA 300 UNIEK ! | Apple Carplay | Achteruitrijcamera | Navigatie | Cruise control |
- 2018
- 107.583 km
€ 21.450

Seat Leon 1.0 TSI FR Launch Edition Staat in Hardenberg
- 2020
- 138.276 km
prijs op aanvraag
PRIVATE LEASE Seat Leon
Lees ook
Achtergrond

Met de eerste Leon was Seat op zijn best
Mijn eerste auto

Nick zat vroeger als kind in deze snelle Seat Leon van zijn pa, nu is het zijn trotse bezit
Nieuws

Seat Leon mag mee naar de jaren 30
Nieuws

Seat Ibiza, Ateca en Leon iets duurder

