Gelekt: Seat Ateca

Seats eerste SUV in vol ornaat

Seat Ateca
Seat AtecaSeat AtecaSeat AtecaSeat AtecaSeat AtecaSeat AtecaSeat AtecaSeat AtecaSeat Ateca
Helaas voor Seat: de Ateca - de eerste SUV voor het merk - is te vroeg op internet verschenen. Wij hebben de foto's en de eerste specificaties!

Vanavond wordt de Ateca officieel gepresenteerd, maar de PR-afdeling heeft de eerste SUV van Seat niet onder de pet weten te houden. De nieuweling heet Ateca - vernoemd naar een gemeente in de Spaanse provincie Zaragoza - en is nu van alle kanten te bekijken.

De Ateca is de productieversie van de 20v20 Concept, een auto die we toch wat meer levensvreugde vonden uitstralen. De Ateca staat op het MQB -platform en leent vooral van de Leon stijlelementen.

Het benzinegamma lijkt te beginnen met een 110 pk sterke 1.0-driecilinder turbomotor. Ook staat een 150 pk sterke 1.4 op de planning. Dieselen kan met een 110 pk sterke 1.6 TDI en een 2.0 TDI met 150 of 184 pk. Optioneel zal vierwielaandrijving voor sommige exemplaren beschikbaar komen.

De Ateca zal zijn vizier richten op de Volkswagens Tiguan én de nieuwe SUV van Skoda.

PRIVATE LEASE Seat Ateca

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (181)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.